[]

Kimler yardıma muhtaçtır?

Merhaba, size göre kimler yardıma muhtaç kategorisine girer? Erzak,kira,fatura yardımı falan yapılması için kirada oturan bir ailenin gelirinin en fazla ne kadar olması gerekir?
 
açlık ve yoksulluk sınırında yaşayan herkes yardıma muhtaçtır.


MART AYI AÇLIK ve YOKSULLUK SINIRI
DÖRT KİŞİLİK AİLENİN AÇLIK SINIRI 2.014 TL, YOKSULLUK SINIRI 6.561 TL
* Tes-İş
  • vladimirdökümov  (15.05.19 19:57:11) 
asgari maaşın 3te biri eve girmiyorsa o aile fakir olarak belirlenir. evdeki insan sayısıyla eve giren para bölünür. kişi başı askeri maaşın 3te 1i kadar olmuyorsa o insanlar yardıma muhtaçtır.


  • mikahakkinen  (15.05.19 19:58:11 ~ 21:19:48) 
@mikka “asgari”


  • somethinginthewayshemoves  (15.05.19 20:08:10) 
Benim bu konudaki hassaaiyetim Ogrecilervce yaslilar oluyor


  • füt  (15.05.19 21:21:55) 
Elektrik faturasını ödeyemiyorsa.


  • opitseri  (15.05.19 22:38:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.