[]

kırmızı soğan

haftalardır, hatta bir aydan uzun süredir hiçbir yerde kırmızı soğan bulamıyorum.
süpermarketlerde ve manavlarda yok.
migros, carrefour, macrocenter, özkuruşlar... hepsine baktım.
maltepe ve kadıköy dahilinde hiç bulamadım.
yine maltepe ve kadıköy'de kurulan semt pazarlarında da yoktu.
sadece n11'de 1-2 satıcıda var.
onların da kalitesinden emin değilim.

kimse farkında değil de aylardır piyasada kırmızı soğan mı yok, yoksa ben mi bulamıyorum?
son zamanlarda hiç gözünüze çarptı mı ya da aldığınız oldu mu?

teşekkürler!

 
ankara'da gross toptancılardan alıyorum, dün aldım 8.5 liradan


  • vladimirdökümov  (15.05.19 18:17:02) 
metroya bak.


  • sutlu nescafe  (15.05.19 18:18:57) 
ben de kırmızıyı bırak, hiç düzgün soğan bulamıyorum. piyasada düzgün soğan yok, varsa da çok çok az var herhalde. migros ve macrolarda 3-4 tane ufak boyu tek pakette soyulmuş vakumlanmış satılıyor, az miktarda kullanacaksan işine yarayabilir. bu hafta içinde gördüğüm nokta atışı migros&macro söyleyebilirim istersen.


  • evde liyakat kalmamis  (16.05.19 08:43:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.