[]

evliliğin ilk gecesi

merak ediyorum utanıyor musunuz? evlilik öncesi cinsel yakınlaşma yaşamamış kişileri merak ediyorum. sadece sevişme değil, yiyişme vs. de dahil. ben spor salonunda bile başkaları varken tişörtümü değiştirmeye utanıyordum. tamam eşim olacak öncesinde de bir muhabbet var ama çıplak ilk defa görecek. utanılıyor mu? ya da nasıl sevişmeye başlanılıyor? muhabbet nasıl gelişiyor? dediğim gibi evlilik öncesi bu konuda mesafe olması gerek. yoksa öncesinde yiyişmeye bile başlansa utanmaz insan ilk gün.
 
bence bahsettiginiz durum her iki taraf icin de fazlasiyla travmatik bir durum. evlilige kadar opusmediginiz bir insanla ilk gece birlikte olmaya zorlanmak bence cok travmatik bir durum. evlilik oncesi cinsel iliski yasayanlar, taciz ve tecavuz durumlari haric, hele hele de ilk birlikteliklerinde her seyi tamamen ayni gunde yasamiyorlar ki, o kisiyle kurdugunuz duygusal ve cinsel yakinlik, farkli asamalar kisilerin birlikte rahat hissetmelerini, bu bahsettiginiz utanma duygusunun ortadan kalkmasini ya da yumusamasini sagliyor. ancak tum bu adimlari, ne kadar severseniz sevin, tek bir gecede yasamanin ben herhangi bir insanin psikolojisini cok zorlayacagini dusunuyorum.


  • songforsomeone  (15.05.19 13:20:09) 
öyle gözünüzde büyütüp pek randıman almayı beklemeyin derim. ilk sefer her zaman kötüdür.


  • zgrydn  (15.05.19 15:19:45) 
songforsomeone +1

Bir süreçten geçiyor bu genelde. Süreç bazılarında daha hızlı bazılarında daha yavaş oluyor ama yine de süreç var.

Bir de yiyişmek nedir yahu?
  • windowsguvenlikduvari  (15.05.19 15:24:45) 
@songforsomeone +11111

Gercekten inanilmaz ilkel bir durum yasamak zorunda kalanlara sadece aciyorum.
  • Mommysbusy  (15.05.19 19:34:30) 
ian mcewan'in on chesil beach romani tam da bunu anlatiyor. neticede yapamiyorlar bu kadar gerilmisken. gerilmeyin akışına birakin.


  • proteus  (15.05.19 19:48:40) 
Kafasını yiyişmekle meşgul etmeyen birisi için çok zor olmasa gerek.


  • hepbiarayisicinde  (15.05.19 21:13:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.