[]

Word için içindekiler kısmında sabit metin sorusu

Merhabalar, tez için içindekiler kısmı hakkında bir sorun yaşıyorum. Örnek vererek açıklayayım:

Birinci Bölüm
Bakkal Amca

Bakkal Amcanın Tanımı.........................3
Bakkal Amcanın Tarihsel Gelişimi..............5

İkinci Bölüm
Manav Amca

Manav Amcanın Kasası..........................8
Manav Amcanın Terazisi.......................10

Otomatik içindekiler ile başlıkları oluşturabiliyorum fakat içindekiler kısmındaki ana başlıklar (Birinci Bölüm, İkinci Bölüm) ve altındakileri her içindekiler tablosunu güncellerken tekrar elimle yazıyorum.

Bu metinleri oraya sabitlemenin bir yolu var mıdır? Yanında sayfa sayısı gösterilmeden tabii.

 
"birinci bolum", "bakkal amca" gibi metinleri, bulunduklari sayfalarda duzenleyip formatlarini baslik olarak gostermeniz gerek.
yukaridaki bolumde "aabbccdd normal", "aabbcc heading 1" gibi seyler yazacak. oradan heading olmasini saglayacaksiniz. yahut bicim boyacisiyla
yanlis bilmiyorsam, bu durumda icindekileri guncellediginizde sizin istediginiz (ve ustte tarif ettigim gibi baslik olacak bicimlediginiz) metinleri de gosterecek. buyuk ihtimal sayfa numarasiyla gosterecek, onlari da her guncellemede elle silersiniz. tek tek yazmaktan daha kolaydir.
  • viva paulista  (15.05.19 03:38:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.