[]

Kedim yataklara çiş yapıyor

9 aylık erkek bır kedım var. bı sure once kısırlastırıldı, son 1 aydır her buldugu bos yataga, yastıga vs cıs yapmaya basladı. yatakta bırı varken yapmıyor ama yokken baya ısıyor. ne yapmam gerek?
 
Kısırlaştıralı ne kadar oldu?
Kısırlaştırdıktan sonra birkaç ay daha koku bırakma istekleri devam ediyor.

  • esse classic  (15.05.19 00:59:13) 
benim eski kedilerimden biri kısır olduğu halde 1 yıla yakın bulduğu her yorgan battaniye yastık yatak işedi
kedi uzaklaştırıcı spreylerden aldım yataklara sıktım olmadı
sirke sür dediler sirkeyi parfüm şişesine doldurup yataklara püskürttüm gene yaptı .
başka bir arkadaşıma sahiplendirdim 1 damla çiş yapmadı hala orada mutlu mesut yaşıyor temiz temiz .
  • devilone  (15.05.19 14:30:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.