ordu’yu nasıl bilirsiniz?

internetteki yorumlar genel olarak iyi gibi. temmuz-ağustos’ta yerleşmeyi planlıyoruz. bir de sizin yorumlarınızı alalım.

Merkeze mi?
Genel. Olarak iyidir. Sahil şeridi gerçekten çok güzel. Buyuksehir, bir çok yönden hesaplı. Havaalani var vs.
Memnun kalırsınız. Temmuzda yerleşin de sağa sola denize gidip keyfini çıkartın.
  • kisa  (14.05.19 22:00:16)
karadenizliyim. karadeniz insanı çiğdir. memleket güzeldir.

  • un  (14.05.19 22:26:29)
80'lerde kurulan komunüyle meşhur olan,soner arıca'lı bir ilçe;fatsa'yı barındıran bir şehir ama şimdilerde dolu dolu anadolu'dur herhalde.sinop sanki daha iyi?

  • natallica  (14.05.19 22:51:12)
Sinop daha iyi degil :)
Sinop daha güzel tabi ama cidden çok sessiz. Yaşamak için ordu makul, güzel bir yer. Çevreyi güzel kurabilirseniz rahat edersiniz. Hazır bir iş ile mi gidiyorsunuz merak ettim. (ordulu değilim bu arada)

  • kisa  (14.05.19 22:56:02)
@kisa yok ailevi bir tayin meselesi

  • dismainpula  (14.05.19 23:00:21)
Orduluyum, Ordu'nun bu kadar övülmesi gözlerimi yaşarttı valla. Güzel şehir yerleşin :D

  • eazy  (14.05.19 23:11:54)
bence güzel ya.

ordulular karadenizden farklı olarak sanata vs düşkün olurlar, elitosu çok elittir onu diyim. sempatik sıcak kanlı daha geniş bakan insanlar bence.
  • mobydick  (14.05.19 23:42:41)
sanatmış elitmiş çok hayallere dalmayın, düz bir il işte. diğer yerlerden farkı yok.

  • for day to break  (15.05.19 00:15:44)
sahil kısmı trabzondan daha gelişmiş bence.kısa mesafede denize ulaşım ve düşük kiralar(istanbula kıyasla) yaşanabilir bir yer gibi duruyor.

  • valkin rockefeller  (15.05.19 01:18:27)
Recep Tayyip Erdoğan’a %65 oy çıkmış bir yer. Harikadır yasamak ordu’da eger çomar nitelikleriniz var ise.

  • hepbiarayisicinde  (15.05.19 10:32:26)
iş gereği sık orduya giden biri olarak orduluların sanatla doğrudan ilgisini görmedim, sanatsal etkinlikten kastınız opera, tiyatro, konser, sergi ise.
onun dışında merkezi memurlar için ideal. gezersiniz dağ tepe, ama etkinlik beklemeyin.

  • damla sakızlı dondurma  (15.05.19 10:47:28 ~ 10:47:44)
valla ordu'lu değilim ama amcam yıllar önce mecburi hizmet için gidip çok beğenip yerleşmiş oraya. arada onlara gittiğim kadarıyla biliyorum; sahili, merkezi falan çok tatlı. hayat ucuz, ordu merkezde yaşayanlar da yeniliğe daha açık. ama ilçeleri aşırı muhafazakar. %65 akpde büyük ihtimal ilçelerden dolayıdır.

  • muslugubozukhayrat  (15.05.19 11:25:03)