[]

lekelere karsi en iyi gunes kremi -acil-

solante pigmenta kullaniyordum ama pek etkisini goremiyorum sanirim. her gunes ciktigi zaman kabusum basliyor cunku her yaz cildime onlarca kahverengi leke hatta ben birakip gidiyor:((( soyle asiri pahali olmayan ama asiri iyi krem tavsiyeniz var midir?
 
Leke oluşumunu engellemekte Daylong Actinica’nın çok etkili olduğunu söylemişti bana birkaç eczacı. Kemoterapi gören hastalara, lazer epilasyon yaptıranlara vs öneriliyormuş. Mevcut lekeleri açtığını bile söyleyenler var. Ben leke sorunu yaşamadığım için çok ilgilenmedim, denemedim ama araştırabilirsin.


  • aquarium  (14.05.19 22:15:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.