[]

Östaki disfonksiyonu hastalığı hakkında bilgisi olan var mı?

merhaba;

yakın zamanda kabin memuru olacaktım.rutin testler sonucu östaki disfonksiyonu teşhisi konuldu.ayrıca burunda kemik eğriliği var denildi bunun yüzünde olabileceği söylendi.bunun için tomografi çektirdim.neyse

asıl sormak istediğim;

bu hastalık hakkında bilgisi olan var mıdır? kesin tedavisi var mı?(doktor umutsuz,kesin tedavisi yok diyor) internette östaki tubo plasti denilen yeni bir ameliyat çeşidi(devlette yok sanırım) var bunu yaptıran faydasını gören oldu mu?

her türlü tedavi ve doktor tavsiyenize ihtiyacım var.zira 2 yıldır işsizim.bu meslek bana ilaç olabilir:(

 
Facebook’ta “kulak basıncı” diye bir grup var bununla ilgili orayı da inceleyin. İlginçtir ki pek hasta yorumu yok hep doktorların ve grup yöneticisinin mesajları var. Yapılan işlemin ücreti çok yüksek yapılan işlem o kadar ücret gerektiriyor mu sanmıyorum. Geçmiş olsun şimdiden.


  • creedwar  (14.05.19 22:22:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.