geçmişe dönük sağlık raporu almak

merhabalar nisan ayında iki gün için sağlık raporu almam mümkün mü herhangi bir sağlık kuruluşundan?

eğer raporu sunacağınız yer pek kurcalamayacaksa belki çok kurumsal olmayan bir özel hastane falan verebilir.

  • shotcrete  (14.05.19 14:23:01)
böyle bir şey mümkün değil.

  • mikahakkinen  (14.05.19 14:58:39)
mümkün değil çünkü ssk'ya bildiriliyor her türlü.

  • kronik  (14.05.19 15:05:15)
Bugünkü baş ağrınla sağlık ocağına gider, rapor almak istediğin tarihe o gün yine muayene olmuş gibi atıfta bulunan bir imzalı dilekçe koparabilirsen işine yarayabilir.

Sağlık bakanlığı sistemine geçmişe yönelik rapor kaydı girilmiyormuş. Ablam için ben de çok araştırdım.
  • IncredibleMau  (14.05.19 15:14:36)
Alınmıyor maalesef.

  • ketcapli dondurma  (14.05.19 15:15:01)
mümkün değildir. olay sağlık bakanlığı ile ilgili olmayıp aile,çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı'na bağlı bir kuruluş olan sosyal sigortalar kurumu(sgk)'nın online veri tabanına geçmiş tarihli giriş yapılamaması ile ilgilidir. özel hastanelere boşuna muayene ücreti kaptırmayın, aile hekiminizi de darlamayın lütfen.

  • coudech  (14.05.19 15:34:59)
*sgk olacaktı. Gerçekten önemli bir durum vardır, makul ama belgeleyemediğiniz bir de mazeretiniz vardır gider aile hekiminden rica edersiniz. Bu basit ricanın kimseyi darlayacağını zannetmiyorum.

  • IncredibleMau  (14.05.19 15:59:51)