[]

Anne icin telefon onerisi

Annemin telefoni kafayi yedi (5s) calismiyor artik, surekli acilip kapaniyor, anneler gunu gecti ama yinede hediye olarak bi telefon alayim dedim. Vodafone 125 tl taksitle nokia 5 pro veriyor sizce alinir mi?

Eski telefon sarji bitene kadar surekli elma ekraninda takili kaliyor tamiri kolay ve ucuz birsey ise eger onu da tamir ettirebilirim

www.mediamarkt.com.tr

 
Ben dün annem için Honor 10 Lite aldım. Araştırıyordum bir süredir. F/P telefonu. Düşünebilirsiniz.
www.epey.com

  • shotcrete  (14.05.19 11:35:23) 
ben pedere ALCATEL POP 4 6" aldım, vermeden önce de birkaç baktım işte. özellikleri yeteri bence. facebook, twitter, whatsapp çalıştırıyor. cihazda çok fazla bloatware de yok, birkaç gereksiz uygulamayı kapattım. fiyatına göre çok uygun, tam anne/baba telefonu bence.fiyatı 700 tl. tek olumsuz yanı tr'de kılıf yok bu cihaza. aliexpress'ten sipariş verdim onu da.

urun.n11.com
  • shadowfollower  (14.05.19 13:48:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.