[]

Yıllar sonra eve internet bağlattıracağız ama....

...Şimdi biz dün ev telefonumuzu kapadık çünkü boşu boşuna 30 lira veriyorduk 2 aydır. 2009'da bir ev telefonu+ttnet internetimiz vardı, 3 delikli hat fişi, splitterla modeme bağlıydı vs, wifi bile değildi modem. Herneyse ev telefonunu da kapadık dün.

Netspeed arayıp internet isteyeceğiz, bu süreçte elektrikçiyle falan uğraşacak mıyız yoksa o hatlı prizden devam mı edeceğiz? Mağaradan yeni çıktım sözlükdaşlar yardımcı olursanız sevinirim (':


 
Aynı hattan devam edebilirsiniz.


  • orient blue  (14.05.19 08:33:57) 
Telefonun geldiği hattan devam edebilirsiniz.
Netspeed yerine millenicom'u da bir araştırın. Referans ile gelene 1 ay bedava var. Dilerseniz referans kodu verebilirim.

  • nuevo  (14.05.19 08:45:45) 
@nuevo Turknetin sitesinde, telefonu kapatmadan once ev telefonuyla sorgulama yaptim 10 mbps net alabilirsiniz diyor. Netspeed daha uygun deil mi bu durumda.


  • sen ne anlatiyon la  (14.05.19 13:35:32) 
hepsi aynı altyapıdan hizmet sunuyor. O yüzden her taraf en fazla 10 mbps verir sana.


  • nuevo  (14.05.19 16:13:46) 
"turknet en az 16 mb verdiği için, netspeedden 8 mbit almak daha uygun olucak sanırım" demek istedim. :)


  • sen ne anlatiyon la  (16.05.19 21:00:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.