[]

Mobil uygulama yaptirmak

Bir fikrimiz var bunu uygulamaya dönüştürmek istiyoruz. Armut, R10 vs. değil de Duyuru'dan birileriyle iletişime geçmek istedim. Orta-ileri seviye mobil uygulama geliştiriciler mesaj atabilir Ankara'daysaniz süper olur.
 
su an bu islemlerde dolandiricilik nirvana noktasinda. kimse odeme yapilmadan uygulamayi gelistirmeye baslamiyor.odeme yapicam desen, karsidakinin bir sirketi yoksa aranizdaki hicbir anlasmanin hukmu yok, fatura kesebilmesi lazim. e haliyle sen fatura kesemeyen birine odeme yapmak istemeyeceksin.

bir vergi mukellefi firmaya gitsen maddi anlamda abartili beklentileri ve istekleri oluyor ve bu uygulamanin detayini bilmesem bile, tum mobil olaylar guncelleme gerektiriyor, surekli bir yerle calismaniz gerekiyor, bu surecte hem guvenilir hem legal bir yer bulup maddi sartlarda anlasmak gercekten inanilmaz zorlasiyor
  • müptezel dostoyevski  (14.05.19 00:23:18 ~ 01:35:01) 
freelancer.com dan bakabilirsin. eski referanslari olan uyeler bulabilirsin oradan. uygun fiyata hintliler guzel isler yapiyorlar.


  • viewport  (14.05.19 01:15:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.