[]

Bu normal mi?

Sorun ekte, bir çözümü var mı acaba? deli gibi ses çıkartıyor, bilgisayarı alalı daha 1 ay olmadı.

eksiup.com


 
başka tarayıcılarda nasıl durum?


  • diffarentiationation  (13.05.19 20:42:11) 
@diffarentiationation konu tarayıcıda değil galiba, tarayıcıda olmasa bile sürekli bu ses var.


  • dirildimde geldim  (13.05.19 20:43:41) 
chrome içinse normal. ses ayrı bir olay demekki.


  • dismainpula  (13.05.19 20:48:18) 
kusura bakmayın ben ses olayını anlamadım ss'ten. ama bilgisayarınız hp ise büyük ihtimalle fanı arızalı gelmiştir, benim bilgisayarım aldıktan on gün sonra ötmeye başlamıştı.


  • amugochi  (14.05.19 00:39:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.