[]

opera'dan yazdığım cevapların gözükmemesi

chrome'da sorunsuz iken opera'da duyuruya cevap yazıp göndere bastığım vakit yanıt gözükmüyor. benzeri bir durum ile karşılaşan var mıdır?
 
Şu an Opera tarayıcısı üzerinden cevap veriyorum ve bir sorun gözükmüyor. Silip baştan yükleyebilirsin belki tarayıcıyı.


  • nundu  (13.05.19 19:07:38) 
@nundu bu arada mobilim ve yeni indirdim.


  • candide  (13.05.19 19:17:32) 
ha telefondaki opera'ysa bilmiyorum. Telefonda opera kullanmıyorum


  • nundu  (13.05.19 19:51:14) 
mobilde var öyle bir şey, ben de kullanamıyorum.
yanıt gözükmüyor değil, hiç gitmiyor bende. sanki gönder tuşuna değil de, geri tuşuna basmışım gibi oluyor.

  • biseysorcaktim  (13.05.19 20:46:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.