[]

Netflix'i yurtdışında kullanmak

Selam herkese,

Netflix hesabımı Avrupa'da da kullanabiliyorum, denedim. Ancak bazı Türk filmlerine ulaşamıyorum. Geçen Her Şey Çok Güzel Olacak izleyelim dedik yabancı arkadaşlarla (İngilizce altyazıyla) ancak bir türlü bulamadık Netflix arşivinde. Türkiye VPN'i bulup denesek sorun çözülür mü sizce?


 
çözülür. ama netflix bazı vpnleri tnıyor ve vpni kapat öyle gel diyor.


  • sutlu nescafe  (13.05.19 18:32:53) 
Evet

Bulundugunuz ulkenin icerigini izlersiniz.
  • ekyil  (13.05.19 18:33:01) 
çözülmez çünkü netflix'in tanımadığı ve türkiye ip'si veren vpn bulmak zor. ben bulamamıştım günlerce aramama rağmen. türkiye ip'si veren vpn sağlayıcı az zaten. bir de onların arasından netflix'in tanımadığını bulmak daha da zor.
bazı vpn servislerinin netflix için özel serverları var ancak onlar arasında da türkiye ipsi veren yok.

  • rotten head  (13.05.19 19:07:05) 
yemiyor, olmuyor


  • try again fail again fail better  (13.05.19 19:27:55) 
netflix'te indirme gibi b özellik var mı bilmiyorum ama, eğer varsa türkiye'den biri sizin hesabınıza o filmi indirse olabilir belki. tamamen varsayım üzerine konuştum. bilgim yok ama fikrim var :)


  • yazgisiz infaz  (13.05.19 20:55:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.