[]

Jon Snow

dany'de bulunan yanmama yeteneğinin bu çemçük ağızlı kardeşimizde de olma ihtimali var mı? yarı targaryen gerçi ama bilemedim.
 
Yok. Önceki bölümlerde elinin yandığını açık şekilde gösterdiler.


  • ganbatte  (13.05.19 15:17:04) 
yanmadığını gösterdiler. ama bu saçmalıklar silsilesinden sonra ben ejderhayım derse inanırım.


  • bahoho  (13.05.19 15:22:36) 
yok, zaten kitapta bu yanmama olayı yok. sadece khal drogo'nun yanan çadırından sağ çıkması var o da cadı kadının yaptığı büyü sayesinde. diziye uyarlayınca kıza böyle bir özellik vermişler ama temeli yok.


  • aati kya khandala  (13.05.19 15:55:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.