doğalgazdan elektrikli ocağa geçiş

doğalgaz planındaki sıkıntılardan sebep mutfaktaki doğalgazlı ocağı elektrikliye çevirmek zorundayım
var mıdır dezavantajları?
tüple idare etmeyi mi önerirsiniz

Arkadaşta vardı bi tane. Isınmıyordu ondaki. Doğru düzgün yemek yapılmaz. Tüplüyle takıl bence

  • glamdr1ng  (13.05.19 14:31:26)
ben kullanıyorum. biraz geç ısınıyor ve geç soğuyor. ama çok büyük bir sorun değil. ben memnunum. daha önce doğalgazlı ocakta kullandım. aradaki çok bariz bir fark var diyemem.

  • scudman1  (13.05.19 14:38:35)
elektrikliler çok verimsiz tüplü takıl +1

  • karsiyakaliyiz  (13.05.19 14:38:52)
Kötü diyenler markasından mı öyle demişler bilmiyorum ama bizde teka var, 9. Seviyede uçuruyor valla. Biz gayet memnunuz, temizleme kolaylığı da artısı. Tek sıkıntı ileride gaza dönmen gerekirse çöp olacak.

  • sustum  (13.05.19 14:51:49)
siemens almıştım, 3k civarı. çok iyi, doğalgazı aramazsın

  • slogan bulamadik  (13.05.19 14:54:30)
Mutfağa, yemek yapmaya özel bir ilgin varsa nefret edebilirsin elektrikliden. İlgin yoksa elektrikli de işini görür. Temizliği de daha kolay oluyor.

  • chavezding  (13.05.19 15:01:59)
tava-tencereleriniz indiksiyona uygunsa indiksiyonlu alın.

  • 1917  (13.05.19 15:17:55)
Lezzetli yemek yapmak ekstra gayret istiyor. Pilav falan imkansıza yakın.

  • habarbey  (13.05.19 16:22:09)