[]

çocuk psikiyatri

7 yaşında kardeşimi götüreceğim de görüşme nasıl oluyor merak ediyorum. önce beni dinleyip sonra kardeşimi mi dinleyecek, ikimizi aynı anda mı dinleyecek? ben konuşurken kardeşim yanımda bulanmasa daha iyi olur. üzülebilir çünkü çocuk daha kötü etkilenir.
 
anne ve babamdan kurtulması lazım çocuğun. benim yaşadığım sıkıntıları yaşamaması gerekiyor. mümkünse benim gibi metilfenidat alırsa onlardan kendisini uzaklaştırır, çocukluğunda psikolojisi bozulmaz. tıpkı benim çocukluğum gibi, kalabalıktan korkuyor, havuza götürdüm titremeye başladı çocuk mesela bana da su soğuk abi o yüzden yaptım dedi ama ben neden olduğunu anlamıştım. bütün bunlar sorunsuz ebeveynlerin suçu ve onlara kaç sefer doktora götürün dedim dinlemediler. psikoloji kelimesini duyunca öcü görmğş gibi oluyorlar, yurtdışında olsak bizim aileyi şimdi tamamen dağıtmışlardı ama cimere 2 sefer yazdım ilgilenmediler bile. ben katdeşimle ne kadar ilgilenmeye çalışsam da ailesinden alamadığı bir ilgisizlik hastalığı var. kız kardeşimde de aynı sorun var ama o 18 yaşına geldi artık geç kaldım onun için.


  • dismainpula  (13.05.19 13:29:41) 
Once kardesinizle sonra sizinle konusup ilk görüşmede notlarini alır. Belki gerek gorurse sizinle gorustukten sonra katdesinizide cagirabilir ama bu küçük bir ihtimal.Sonrakilerde yine bu sekilde ilerleyebilir. Birlikte pek alacaklarını sanmıyorum.


  • brnbrs  (13.05.19 14:51:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.