[]

Telefonda görüntü yok pc nasıl bağlarım.

samsung a7 2017 ekranı bozuldu bu telefonun bu sebepten dosyalara erişim izni veremiyorum. Telefonun ekranını bilgisayara aktaran ya da benden izin almadan dosyaları göstertecek bir yol var mıdır teşekkürler
 
telefonu recovery mode'da açmayı deneyebilirsiniz. yanlış bilmiyorsam bu durumda doğrudan bilgisayardan dosyalarınızı görebilirsiniz kablo bağlantısı ile.


  • shadowfollower  (13.05.19 14:43:41) 
ekran bozuldu derken, ekrani gorebiliyorsunuz ama dokunamiyor musunuz? eger oyleyse 3-5 liraya bir otg kablo ile mouse baglayip yapabilirsiniz.


  • supergirl  (13.05.19 23:23:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.