[]

Linkteki kalitede bir videoyu çekmek, montajlamak

bu işlerden anlamayan biri için ne kadar sürede öğrenilebilir ?

üzerine düşsem kıvırabilir miyim bu işi ?

www.youtube.com

 
Tamamen dışardan bir gözle bakamadığım için çok bir numarası yok gibi geldi videonun.

Bir kaç denemede çözersiniz mantığını.

Bu tarz çekimler yapacaksanız Macro lens (yakın mesafelere netlemenizi sağlar) edinirseniz iyi olur. Eğer kamera vs uğraşmak istemiyorum derseniz telefon için olan versiyonları da var.

duygusuzromantik'in de dediği gibi ışık en önemlisi. Başlangıç için basitçe çok parlak olan bölgelerden ve sert gölgelerden kaçınmanızı önerebilirim.
  • new day new life  (13.05.19 16:03:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.