[]

4K Tv 100Hz sorunu

lg 50” uk6470 modelini aldık, televizyon baya iyi cidden, memnunum felan ama canımı sıkan bir nokta var, tv 50hz. bilmiyorum her şeyi 60fps’de de izlemiyoruz ama rahatsız ediyor beni nedense youtube, twitch yayınlarında oyun izlerken felan kasıyormuş gibi geliyor. xbox, ps bağlasam oyunlarda da rahatsızlık verir büyük ihtimal? 100hz li televizyonlar çok mu pahalı ya da aynısının 100 hzlisini bulamaz mıyız?
 
valla 100hz sony 1 sene önce falan 6500'e almıştık, şimdi yeni modeli 8000 olmuş.
gerçi sony zaten pahalı, lg/samsung 100hz olanlar fiyat açısından daha düşüktür muhtemelen ama uk6470'e yakın fiyatına imkansız. belki boyut küçülürse derdim ama o noktada da 100hz üretilir mi bilmem.
öncesine vestel vardı, 4k içerikte takılıyor gibiydi netflix'te falan, maçlar sıkıntıydı bir de, oyun aşırı rahatsız etmezdi.

www.epey.com
  • passion rules the game  (13.05.19 12:24:22 ~ 12:25:13) 
üzerine en az 1000 tl daha koyman gerekir.


  • teritori  (13.05.19 13:20:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.