[]

Amatör Denizcilik Belgesi

Duyurunun pek değerli kaptanları, bu belge için son 6 ay içinde başvurup sınava giren var mı?
Söylenene göre verilen bir kitapçık ve bu kitapçıkta 50 örnek soru varmış ve sınavda bu sorulardan rastgele 20 tanesi çıkıyormuş dogru mu?
Dogru ise bu kitapçıktan var mı elinizde benimle paylaşabilir misiniz? Liman idaresi elimizde kalmadı dedi. Bulamıyorum.


 
Ben 29 Mayıs'ta giriyorum. Kitapçıkla ilgili bilgim yok ama sanırım bahsettiğiniz bu olabilir:
www.e-denizci.com

Öncesinde online olarak yaklaşık 20 ünitelik bir eğitim tamamladım. Oradaki sorularla gönderdiğim linkteki sorular da birebir aynıydı.
  • jacque  (13.05.19 11:40:35) 
Sorular tüm sınav merkezlerinde aynı. Toplam 50 soru cevaplayacaksınız. Sınavdan önce yapılan eğitime katılmanız geçmek için yeterli olur. Sadece salonda dinlediklerimle 98 puan aldım.
Sınav merkezi: İstanbul / Sefaköy

  • obscure  (13.05.19 14:11:17 ~ 14:14:37) 
ades.udhb.gov.tr

Burada da olmasi gerek
  • Northern Mariner  (13.05.19 15:19:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.