[]

Macbook - Fotoğraflardan Time Lapse Video Hazırlama

Herkese selamlar,

Evde 2015-2016 yılında alınmış bir macbook promuz var. hiç kullanmadığım için işletim sistemi nedir, ne yüklüdür en ufak bir fikrim yok.

eşim hamileyken aynı noktadan her hafta fotolarını çekmiştik. şimdi bunları birleştirip video haline getirmek istiyorum.

bunun için ne kullanmak gerekir? maclerde bu tip işler için gelen video edit uygulamaları var mı? varsa time lapse videoları yapabiliyor muyuz?

ucretsiz bir uygulama tavsiye ederseniz sevinirim.

 
(bkz: iMovie) macte yüklü zaten.


  • insan opusen hayvandir  (13.05.19 10:58:12) 
imovie yüklüdür. değilse bile itunes üzerinden indirebilirsiniz. kullanımı çok basit. fotoğrafları sürükle bırak yapıp sonrasında biraz karıştırarak yapabilirsin.


  • scudman1  (13.05.19 10:58:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.