[]

Eve gidince içimden bişey yapmak gelmyior.

Merhabalar.

İşten okuldan eve döndükten sonra evde tek kalınca içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor halbuki yapmam gereken birsürü şey var ne nasıl yapmam gerektiğini biliyorum ama kolumu kaldırmak istemiyorum.

bunu nasıl aşabilirim bu konuda fikri referansı kitap öneri görüş var mı :(

 
ev sendromu bende de var. ders vb. bir şey ise kütüphaneye gidiyorum sadece sadece yatmak için eve dönüyorum.


  • dismainpula  (13.05.19 10:58:01) 
evde birsürü eşya aldım evde yapabileceğim birsürü şey var aslında


  • ipmus90  (13.05.19 11:53:23) 
Calisman gerekiyorsa kesinlikle evde kalma, git bir kütüphanede falan calis cünkü evde hakikaten calisilmiyor.


  • chitosan  (13.05.19 12:08:59) 
Yapman gerekeni yapacaksın, istesen de istemesen de. Nokta, bitti. Herhangi bir yönteme vs gerek yok bence.

Sabahları hiiiiç uyanıp işe gitmek istemeyenler nasıl uyanıp gidiyorsa, sen de yapman gerekenler yapacaksın.
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (13.05.19 13:04:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.