[]

Zeki Demirkubuz filmlerinin

Tarzı ne oluyor? Böyle sıradan hayatları konu alıp, başka pencerelerden bakmamızı sağlayan durağan filmler.
Müthiş keyif alıyorum bu tarz filmlerden. beğendiğim aklıma gelenler, kader, yazgı, masumiyet, yeraltı, bir zamanlar Anadolu’da, kış uykusu, yol, Yozgat blues, bal, süt, yumurta.
Ayrıca benzer tarzda sizin önerilerinizi de alabilirim.


 
  • freebird5406_2  (12.05.19 23:14:30) 
şöyle bi soru vardı, oraya da bakabilirsin.

(git: 1330524)
  • tepedeki psychedelic adam  (12.05.19 23:17:58) 
-sır cocuklari
-donersen islik cal
-anlat istanbul
-gemide
-sarmasik
-muhsin bey
-gise memuru
-vavien
-ahlat agaci
-cakal
-sonsuz bir ask
-hoscakal guzin
-alinin sekiz gunu
-gonul yarasi
-sen aydinlatirsin geceyi
-(bulabilirsen) "masum" dizisi
-kar
-kara kopekler havlarken
-iyi biri (cengiz bozkurt) tavsiyemdir.

bunlari izlemeni tavsiye eder
tesekkurumu de beklerim.
  • portakal agacindaki vitamin  (13.05.19 10:18:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.