[]

Konaklamanın sıkıntı olmadığı Avrupa kentleri

Nereleri var, aklınıza gelen. Çok önceden planlanmamış bir seyahat olsa dahi makul fiyatlara eli, yüzü düzgün konaklama bulunabilen, otel, hostel, pansiyon sayısı fazla yerler mesela?
 
Euro bölgesindeki çoğu yer pahalı gelecektir. o yüzden Budapeşte, Prag gibi Euro kullanmayan ülkelere bakmanı öneririm.


  • benim de soyleyeceklerim var  (13.05.19 00:13:49) 
Kardeş öyle bir soru sormuşsun ki kimse bir şey yazamamış. Konaklama nerede sıkıntı ki, aşağı yukarı he büyük avrupa şehrinde bin tane otel var. Makul fiyat dersen euro olmuş 7 8, istanbulda bile oteller 1000 lira çekebiliyor rahatça.


  • roket adam  (13.05.19 00:15:51) 
@roket adam sorunun neresi garip hocam ya, atıyorum Barcelona'ya, Milano'ya herhangi bir tarihte bak mesela, her zaman doluluk oranı yüksek bu şehirlerin, fuarı, etkinliği eksik olmaz, fiyat performans desen yerlerde, ya da ne bileyim bazı iskandinav ülkelerinde paran olsa bile kalacak otel, hostel sayısı çok azdır. Ama atıyorum Bulgaristan Sunny beach diye bir yer var, apartmanları, otelleri sürüsüne dikmişler. Tek başına arz talep sarmalı ile açıklayamayız, yatak sayısı bilmemne bir takım anahtar kelimeler var ama du bakalım öğreneceğiz inşallah


  • speedy  (13.05.19 09:13:56) 
booking tarzı sitelerde illaki boş yer oluyor. ancak şehirlerin festival dönemleri var o dönemlerde yer bulmak zorlaşabiliyor. örneğin ağustosta edinburg festivali vardı otellerde yer yoktu. londra paris roma gibi yerlerde otel veya kalma yeri sıkıntısı olacağını sanmıyorum. temmuz ayında fiyatlar avrupada çok yüksek ağustos sonu gibi fiyatlar düşüyor.
fiyatlar kuzey avrupada yüksek. ancak orta seviye avrupa ülkelerinde fiyatlar daha makul.

  • mikahakkinen  (13.05.19 09:53:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.