[]

Ketamin ve Depresyon

Bu maddenin depresyona iyi geldiği söyleniyor.
Eski bir parti uyuşturucusu şimdilerde ilacı yapıldı Spravato diye.
Daha önce kullanıp depresyon için fayda gören var mı?


 
türkiye’ye gelmedi ki daha. yurtdışında yaşayanlara sordunuz herhalde?


  • dismainpula  (12.05.19 21:57:01) 
Evet biliyorum ben torbacıdan alınan Ketaminden bahsediyorum sonuçta daha önce bir kafa bulma ilacıymış


  • Tamario  (12.05.19 22:27:53) 
depresyona iyi geldigi soyleniyo


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (12.05.19 23:03:37) 
Ketamin eski bir parti uyuşturucu falan değil, hayvan ve insanlarda çeşitli uygulamalarda kullanılan anestezik bir madde. Eskiden neyse şimdi de o kısacası.
(tabii ki de uyuşturucu olarak kullanılıyor çeşitli yollarla elde edilip)
Y.dışında klinik olarak tedavide kullanılmaya başlandı, fakat şu an için fazla yerde yok. Türkiye'de böyle bir tedavi zaten söz konusu bile değil. Kısacası isteseniz de yasal olarak böyle bir yola başvuramazsınız, yasa dışı alsanızda kendi başınıza tedavi yapamazsınız çünkü doktor değilsiniz + hadi aldınız diyelim saflık derecesini vs. bilemezsiniz.

Bahsi geçen tedaviler IV (damar) yoluyorla yapılıyor, bu da yapamayacağınız şeylere bir ek. Torbacıdan alınan Ketamin ile olacak iş değil yani.
  • awareim  (13.05.19 10:05:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.