[]

evsiz minik kedilere ev arıyoruz

Merhaba,

Yavrulamış bir anne kedi ile yavrularına bir yuva arıyoruz. Yavru kediler annelerinden ayrı yaşayabilecek yaştalar. Dolayısıyla sahiplenmek isteyen kişiler bir veya birkaçını alabilir.

Kısa hikayesi şöyle:
Şu anda ev sahipliği yapan hayvansever aile, apartman zemin katında yavrulayan anne kediyi apartmanda yaşayan diğer kişilerin baskısı sonucunda eve almak zorunda kalıyor. bahçede de (özel mülk) olduğu gerekçesiyle kedilerin beslenmesine izin vermiyor, olay çıkarıyorlar. Kediler şu anda güvende ve sağlıklı durumdalar. Fakat uzun süre böyle yaşamaları mümkün görünmüyor. (1,5 aylık olan 3 yavru ve 1 anne var, anne kedi kısırlaştırılmış)

Fotoğraflarını ekliyorum, dileyen bilgi alabilir diye telefon numarası ekleyelim: 0 533 048 52 61

 
Adres: İSTANBUL / EYÜP

eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com
  • saint kimsson  (12.05.19 21:22:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.