[]

yüksek ücretleri ödeyemeyen kanser hastaları

İçin alternatif ilaçlar da mı yok? Az önce izledim. İçim cız etti, adam evini satmış.

Haberdeki kişi akciğer kanseriydi.


 
şimdiki durum ne bilmiyorum. ben 10 yıl önce tedavi göreceğim ihtiyacımız olan ilacın muadili tr'de vardı ama tek doz yerine 10 doz yapılması gerekiyordu ve yan etkileri daha çoktu. tek doz yapılan ilacı getirtme prosedürleri falan 1 ayı buluyordu. biz de kendi cebimizden yurtdışından getirtmiştik. ve evet biz de zamanında evimizi sattık. ilaçlar da tedavi süreci de pahalı. ama şimdi yalan yok çoğu ilacımızı devlet karşılamıştı o zaman.


  • ruh i tibbiye  (12.05.19 20:55:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.