[]

Lazer epilasyon hakkında birkaç soru

Birkaç sorum var.

1- Derinlerde ve yüzeye yakın yerlerde gömülü olan kıllara, cildi pütür pütür gösteren batıklara faydası oluyor mu? Onları da yok eder mi?
2- Batık değil ama kıl kökü denebilecek nokta halindeki o minik şeylere faydası olur mu?
3- Bazılarından batık izlerini geçirdiğine dair birkaç şey duydum. Böyle bir durum var mı gerçekten de?

 
merhaba. bilemiyorum kişiye mi bağlıdır ama bence hepsine evet. öncesinde hep epilatör kullanmaktan nokta nokta leke içindeydi bacaklarım. şimdi ne leke kaldı ne batık. harika gösteriyor gerçekten.


  • bir garip melek  (12.05.19 20:22:08) 
Benim de batıklarım gitti, pürüzsüz oldu bacaklarım ama gebelikte genital bölge ve koltulaltımda daha çok, üst bacakta biraz seyrek olarak tekrar tüylenme oldu maalesef :(((


  • somethinginthewayshemoves  (12.05.19 22:45:35) 
Tamamına evet diyorum bende öyle oldu nitekim


  • photo85  (12.05.19 22:58:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.