[]

transferwise'da ilk gönderim ücretsiz mi oluyor?

referansla üye olunca böyle bir şey varmış sanırım. doğru mudur?
 
ilk gonderim degil. referans ile kayit olursan 500pound'a kadar yaptigin islemler ucretsiz evet.

transferwise.com :)
  • crucio  (12.05.19 13:32:34) 
@crucio

yani 500 pounda kadarki ilk gönderim diye anlıyorum. her türlü 500 pounda kadarki gönderimler ücretsiz değildir herhalde. öyle olsa 500 er 500 er gönderilir.
  • mr.goodcat  (12.05.19 13:34:23) 
ilk 500pound'a kadar. ilk transdferinde 1000poundluk islem yaparsan yarisi ucretsiz yarisi ucretli olur. ilk seferde 200pound, sonra 100 pound sonra 200 poundluk islemler yaparsan hepsi ucretsiz olur sonrasi ucretli olur.


  • crucio  (12.05.19 14:21:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.