[]

reddit de türkçe açılmış posta ingilizce yorum

yazma ne oluyor tam olarak?
yani reddit de /r/turkey e giderseniz görürsünüz.
bazı başlıklar ingilizce içerisinde türkçe yorumlar karışık. hadi buna eyvallah da
türkçe başlıklara ingilizce yorumların sebebi nedir?
buradakilerin %99 u türk zaten yabancı biri bi post açmadıkça(turisttir, öğrencidir vs.) böyle ortaya karışık takılmak da ne bileyim.

 
Ingilizcesini gelistirmek istiyordur belki :D ya da turke anlayip yazamayan bir yabanci ingilizce yazabilir.


  • s0phiesw0rld  (12.05.19 13:21:57) 
zannediyorsun ki r/turkey i sadece turkler okuyor. birsürü yabancı takip ediyor. amaç yabancıların ülkede olup bitenden, userların yorumlarından haberdar olması.


  • sttc  (12.05.19 14:00:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.