laptop

1700 tl ye alınabilecek en iyi laptop, sizce?

daha spesifik olarak ihtiyaçlarınızı vs belirtmenizde fayda var, yoksa henüz üretilmemiş olandır.

  • blu  (02.04.10 13:05:55)
ne amaçla kullanılacağına göre değişir.

  • sanal uyku  (02.04.10 13:06:24)
neden 1700 lira? merak ettim..

  • co2s2  (02.04.10 13:34:49)
bir bayan öğretim görevlisi kullanacak bunu. açıkcası çok fazla sistemi zorlayacak işlemler yapacağını sanmıyorum fakat bir önceki aletinin yavaşlığından dem vurmakta kendisi.slaytlar, browsing işlemleri ağırlıkta genellikle. ağırlıklı olarak kullandığı bir program yok. 1700 lira da almak için kendisine koyduğu üst limittir.

  • baharat  (02.04.10 13:37:05 ~ 13:37:36)
www.vatanbilgisayar.com

1768 tl ama iyi alet. veya şu var. buda gayet iyi bişi;

www.vatanbilgisayar.com (1587 tl)
  • pposeidon_1  (02.04.10 14:08:56 ~ 14:10:50)
sana tavsiyem vatandan bedava olursa al casper bedava bile olsa alma alcağın pc ya toshiba yada acer ayarında olsun bimeks eloctrowold yada kadıköyede exa var ordan bulabilirsin

www.bimeks.com.tr

www.exa.com.tr

exa dakini kaçırma derim
  • deliklimasrafa,  (02.04.10 14:29:42)
bayan bir ogretim gorevlisininin kullanacagi bir laptop ise neden netbook almiyorsunuz?

ozellikle asus eee pc olanlar, hem agirlik olarak, hem ozellikler olarak, hem de fiyat olarak gayet makul ve guzel.

o zaman 1700 liraya kadar cikmasina da gerek kalmaz hem.
  • co2s2  (02.04.10 15:18:59)
asus eee pc bende var ve onun için yeterli olacağını sanmıyorum öğrencileri sürekli dvd lerle ödev getiriyorlar ve intel atomun onun isteklerini karşılayacağını pekdüşünmüyorum açıkcası. yoksa aklımızdan geçmedi değil.

  • baharat  (02.04.10 15:22:48)
Kullanacak hanımefendinin bu laptopu ev-okul arası taşıyacağını da düşünerek 13.3 inç ekranlı bir model almasını öncelikle öneririm.

Yaşadığım çokça deneyimden sonra, servis ve garanti konularında Dell'in iyi olduğuna kanaat getirdiğimden; marka önerim de Dell'dir.

Yalnız Dell'in 13 inç modellerinin 1700 TL'den daha yüksek fiyatlarda olduğunu farkettim şimdi, o nedenle 15.6 inç ekranlı modellere link veriyorum:

www.bimeks.com.tr

Arada kayda değer bir fark yok (HDD dışında), o nedenle birinci linkteki tercih edilebilir. Kalan miktar ile de iyi bir çanta (Tucano, Case Logic ya da bulunursa Lowepro), iyi bir mouse (Microsoft ya da Logitech) ve -eğer sunum da yapılacaksa bu bilgisayar ile- üzerinde laser pointerı da olan bir kablosuz sunum kumandası alınabilir.
  • yardimci  (02.04.10 20:36:00)