[]

ballantine's viski, bilyeli kapak yok

belçikadan gelirken teyzemler, duty free den viski almışlar, ama yurt içinden mi yurt dışından mı almışlar bilmiyorum.
şimdi açtım baktım, içinde bilye yok, fakat bir önceki gelişlerinde uçakta aldıkları ballantine's de bilye vardı.

sahte olma ihtimali var mı?

 
bana yurtdışından yakın zamanda iki tane gelmişti, ikisinde de vardı. sahte olduğunu sanmıyorum belki hatalı üretim falandır?


  • theseachange  (12.05.19 02:33:56) 
En son birkaç önce yunanistandan almıştık bilyeli kapak diye bir şey yok. Jager, viski vs gibi alkoller duruyor çeşitli yerlerden alınan yerlerden yine bilye yok hiç de şüphelenmedim. Hatta viskide bilyeli kapak hiç görmedim. Türkiye dışı için konuşuyorum.


  • kullanıcıadımbuolsun  (12.05.19 02:50:04) 
Valla ben de viskide hiç bilyeli kapak görmedim. Hatta kıbrıs'ta ben de ballantine's aldım bakmadım bile. Bu arada bu viski güzel bir viski midir?


  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (12.05.19 03:51:09) 
romanyada aldığımda vardı değişiyor herhalde partiye göre.


  • dismainpula  (12.05.19 10:39:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.