[]

Lezzetli sıcak çikolata (istanbul)

Canım çok çekti. Araç var, İstinye'deyim şu an. Yakınlarda nereye gidip içebilirim?
 
Bu saatte kapalı ancak uniq İstanbul - vergnano da muhteşem bir sıcak çikolata var.


  • kisa  (12.05.19 00:02:42) 
Godiva'nınki çok güzel bence ama o da kapalıdır bu saatte. Daha sonrası için fikir olsun diye yazayım dedim yine de.


  • ms brownstone  (12.05.19 00:20:55) 
Taksim, Ara Cafe. Meksika usülü sıcak çikolata.


  • reyals  (12.05.19 09:49:12) 
hisarüstünde, miligram coffee'de erdik muradımıza. müstesna mıydı, değildi. ama gideri vardı. (kahvesi enfestir oranın, ayrı)

gece ikiye dek açıklarmış her gün...
  • dilemma of subscribtionability  (13.05.19 03:16:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.