[]

Başlık takip sorunu

Uzun zamandır ilginç bir sorun yaşıyorum. Sözlükte club voyage sorgun başlığını takibime almıştım. Bir gün olay ışığında bu başlıkta yeni entry olduğunu gördüm ve açmak istedim, ancak açamadım, hala da açamıyorum. Olay ışığı da sürekli yanıyor bu durumda.

Olaydan o başlığa gitmek istediğimde açmak için biraz uğraşıyor, sonra "büyük başarısızlıklar sözkonusu
merhaba. ekşi sözlük'te bizim test etmeyi unuttuğumuz ya da biliyor olsak bile düzeltmeye vakit ayıramadığımız bir şey yapmayı başardınız. bu yaşadığınız problemi kenara köşeye kaydettik ve ilgileneceğiz. bu arada siz ana sayfaya dönerseniz oradan hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirsiniz. eğer ana sayfa da yamulduysa sıçtık. çaktırmayın." hatasını veriyor.

Doğrudan o başlığa gitmek istediğimde de aynı hatayı veriyor.
Bu hata doğal olarak siteye giriş yaptığımda oluyor, giriş yapmadığımda başlığı açabiliyorum.

Başka başlıklarda chromeda "öğeyi incele dediğimde "Takip etme" kısmı için şöyle bir kod görüyorum:

<a id="track-topic-link" title="başlığa girilenlerden haberdar et" data-tracked="1" data-trackurl="/baslik/takip-et/2213329" data-untrackurl="/baslik/takip-etme/2213329">takip etme</a>

Bu kodu nasıl club voyage sorgun başlığı için doğrudan çalıştırabilirim? O başlığı artık takip etmek istemiyorum doğal olarak.

 
data-tracked=0 yapınca düzelmesi lazım.


  • dismainpula  (11.05.19 21:14:07) 
ilginiz için teşekkürler. Maalesef ne yapacağımı anlamadım. Nasıl yapacağımı daha açık anlatır mısınız?


  • 44  (11.05.19 21:24:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.