kulaklık aldım iade edemiyorum:(

3 gün önce satın aldığın kulaklığı geri vermek istiyorum ancak mağaza kutusuyla beraber alabilirim diyor ben de kutusunu çöpe attım. ne yapılabilir?

marka-model de belirtin, belki o kutuya sahip olan biri verir kutuyu size?

  • la traviata  (02.04.10 12:53:59)
kutusuz olmaz maalesef. bi dahakine atmayın, ben aylarca saklıyorum

  • no avalon  (02.04.10 13:00:28)
philips shp1900
img129.imageshack.us

@1&3 kutusuz almadıklarını ben de biliyorum. ne yapılabilir onu öğrenmeye çalışıyorum.
  • neira  (02.04.10 13:29:40)
kağıtlarında ambalajı ile iade edilir yoksa biz çamura yatıyoruz diyormu..Ne yani philips te kutu sorunumu varmış..bahane bunlar tüketici hakem heyetine şikayet edin

  • kerem75  (02.04.10 14:08:46)
@haşmet sikayetvar.com a yazınca ne oluyor? o zaman ilgineliyor mu yani nedir? ben öylesine bi site diye biliyorum çünkü millet derdini yazıyo kötü reklam amaçlı sanıorum.

@kerem şimdi araştırıyorum onu ama o kadar ciddi bi şeyle uğraşmak istemiyorum açıkcası. yani kolay yoldan halledilemiyorsa ne yapalım bi dahakine kutuyu atmam dicem :)
  • neira  (02.04.10 14:15:37)
bu shp 1900 bende var, lakin annem atmis sanirim kutuyu. icime dogmus resmen "kutuyu birilerine sorun" derken : )
yine de odamda, yatagimin altinda vs. her yerde baktim bulamadim. kesin atmis.

bu kulakligi digital piyano aldigim do-re muzik promosyon olarak vermisti. belki kendilerine sormak bos kutusundan var mi diye...? cok mu sacma olur : )
  • la traviata  (02.04.10 14:22:51)
ühüh
peki sen nasıl kullanıyosun? sesi çok düşük kafamı da acıtıyo ztn büüü

  • neira  (02.04.10 14:36:58)
hayır hiçbir şey yazmıyordu hatta garanti belgesini bile adam bi dosyanın içinden çıkarttı verdi. kutu dümdüz bir şey. tel philips i aradım sordum ancak kendileri iade ederek yenisini kutulu halini alabiliyorlarmış onu da müsteri istiyor diye yapmıyorlar. çok pisler ya

  • neira  (02.04.10 15:13:59)
valla kafa ayari en sondayken bile (en genis) acitiyo bu alet. kafasi cok buyuk insanlarda dusunemiyorum bile ahahaha

ses icinse, ben bunla sarki dinlemiyorum, geceleri arada keyfen piyano ile bisiler yapmak icin kullaniyorum. baska seyler icin hoparlorler yetiyor bana. umarim kutuyu bulursunuz.
  • la traviata  (02.04.10 15:54:24)
merhaba, kutu bende var.

  • le7hal  (02.04.10 23:51:35)
yaa? çok iyi ama neredesiniz? ben istanbul kadıköydeyim

  • neira  (03.04.10 00:20:48)
mecidiyeköydeyim. salı, perşembe ve cuma günleri söğütlüçeşme'de kursum var. metrobüs'ün olduğu yerde verebilirim kutuyu.

mail: akalptamer et gmail
  • le7hal  (03.04.10 02:32:12 ~ 02:40:29)
tamam hemen mail atıyorum öyleyse:) salı günü gidip değiştiririm ben de oleey

  • neira  (03.04.10 10:34:22)
fikir babasi olarak ben de en azindan bir alkis istiyorum. ehihi

  • la traviata  (03.04.10 16:15:02)