Spotify podcast

Spotify'da podcast dinliyorum. ama zor geliyor kullanmasi. yani evet o sahsin profiline girince bunu dinledin filan diyor ama baska bircok podcast indirdim.

"indirdigim podcastler" tarzi bir yer bulamadim mesela.

bir de biri yeni gonderince bir yere haber gelme ihtimali var mi?

ayrica podcast'ten alaksiz olarak arkadaslarimi takip etmemin ne gibi bir numarasi oldugunu anlayabilmis degilim. kimseyi hicbir sekilde gormuyorum cunku. bilgisayarda cikiyor sanirim sunu dinliyor filan diye ama telefonda islevsiz...

sadece android uygulamada kullaniyorum.

spotify podcast dinlemek için en kullanışsız yer, hem bildirim hem de takip ettiklerini derli toplu görebileceğin kullanışlı bir çok farklı güzel uygulama var

castbox
antennapod
spreaker
google podcast
  • freebird5406_2  (11.05.19 14:33:39 ~ 15:02:44)