bilgisayarım yazıcıyı görmüyor

ne yapmam gerek bilgisayarım yazıcıyı bir türlü görmüyor?

başka bilgisayarda tanıyor ama benim bilgisayarda USB aygıtını tanımıyor, kabloda da, usb girişinde de sorun yok. HP marka netten de indirdim ama bağlantı için USB tanıması şart?

her seyi komple kaldır sonra once programı yukle sonra usb kabloyu tak. suruculer yuklenirken usb kablo takılmamalı. bir de su denenebilir. acilista f8 ile guvenli modda acip once komple kaldırıp tekrar guvenli moadda kurulu deneyin tabii ki usb kablo takili olmadan.

  • maresalx  (11.05.19 16:01:27)
güvenli modda revo uninstal ile programı gelişmiş kaldırın. ccleaner ile temizleyin. sonra normal moda geçip yazıcının sitesinden en son driverı anlatım dosyaları ile indirip kurallara göre kurun.

  • semenderr  (13.05.19 04:30:51)
@semenderr ben de öyle yapmıştım tamamen kaldırdım hatta cclenar da yaptım ve zaten ilk basta öyle yükledim en son güncelleme driver ile ama olmuyor şöyle ki, usb tanımıyor ben de, yazıcıya kart takarak işlerimi görüyorum.

  • aretwoane  (13.05.19 09:01:47)