[]

Londra

Merhaba,

Londra' da merkez bölgesinde oteller çok pahalı. Hostelde de kalmak istemiyorum. Heathrow civarında bir otel tutsam merkeze ulaşım çok pahalıya gelir mi?

Sizin tavsiye edeceğiniz başka bir bölge var mı?

Aynı zamanda Londra ile ilgili genel tavsiyelerinize de açığım.

Teşekkürler.

 
Airbnb'den oda tutsanız olmaz mı?


  • sanal uyku  (11.05.19 11:15:32) 
Odalarda ücretsiz iptal seçeneği pek göremedim. 1 ay sonra gitmeyi düşünüyorum o nedenle ücretsiz iptali seçeneğinin olması benim için önemli


  • kolaygelsin  (11.05.19 11:30:05) 
tfl.gov.uk Kalacağınız gün sayısı, ulaşım süresi vs kendiniz karar verin ekonomiklik açısından. Bana göre kurtarmaz, otelden kıstığın para, ulaşımdan, zamandan çıkıyor. Bu arada illa Heathrow kalacaksanız dikkat edin, oteller bölgesi içinde olsun. yerleşim yeri içindeyse Yeni Delhi'yi, Lahor'u da bedavaya getirmiş olursunuz. Turistik amaçlı geliyorsanız gelmişken 1.2. bölgede kalın.


  • neck_and_neck  (11.05.19 12:21:11) 
Booking’de hostelleri direkt elemeyin. tek kişilik ya da çift kişilik odaları olan hosteller var. turistik bölgelerdeki hostellere göz atın. yürüye yürüye dolaşmaktan metroya da para vermezsiniz. gezmekten otelde harcayacak vakit kalmayacak zaten.


  • violetsky  (11.05.19 12:28:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.