yurtdışında internetten kredi kartı kullanımı

yurtdışında kredi kartımı online kullanamıyorum. Paraf card. bunun sebebi ne olabilir? internet bankacılığından kredi kartım yurtdışı internet alışverişlerine açık görünüyor, tekrar güncelledim açtım ama internetten alışveriş yapınca çalışmıyor. bunun sebebi ne olabilir? yeteri kadar limitim var. limit problemi değil.

-Paraf kart(halkbank) denedim
-paraf kart sanal kart denedim
-cepteteb kartını denedim(banka kartı)

bunların hiçbirinde de başarılı olamadım. acaba haftasonu diye filan mı?

bazen bazı sitelerde problem oluyor, ülke dışından kartları kabul etmiyor
bir de 3d secure olayı var telefona mesaj gelmesiyle ilgili problem de olabilir

  • senolll  (11.05.19 00:41:56 ~ 00:43:05)
3d secure aşamasına hiç geçmedi. direkt başarısız diyor.

  • gonul_isleri  (11.05.19 00:50:28)
Müşteri hizmetlerini ara, güvenlik sebebiyle bloke etmiş olabilirler. Garanti'de başıma geldi birkaç kez.

  • roket adam  (11.05.19 01:26:02)
Yurt disinda ekstre adresi die bir olay var. hangi ulkede kullanacak iseniz oradaki herhangi bir adresi kk nizin ekstre adresi olarak degistirin. Otelee kaliyorsaniz oranin adresini ekstre adresi yapin

  • oscar  (11.05.19 03:56:26)
booking uzerinden otel tutarken sorun yasamistim ben de, sonra agoda uzerinden denedim olmustu. sebebini bilmiyorum ama alternatif site vs varsa onlari deneyebilirsin

  • The_Lollok  (11.05.19 04:01:33)
oscar reyiz, o işlem internet bankacılığından oluyor mu? illa türkiyeden mi düzenlemek gerekiyor?

  • gonul_isleri  (11.05.19 04:32:08)
paraf booking kullanırkan bana da yapmıştı benzer bişi, güvenlik nedeniyle demişlerdi aradığımda.

  • euteamo  (11.05.19 09:59:29)