Anneye telefon

Annem en sonunda akıllı telefon furyasına katılmaya karar verdi. ekran boyutunu çok büyük istemiyor iphone 6'nın boyutunu beğendi. en önemli mevzu şarj. onun dışında aslında pek bir şeyin önemi yok :)
evet tatlış tavsiyelerinize ihtiyacım var...
edit : huawei p9'u gözüme kestrdim fiyat da iyi duruyor ne dersiniz ?
www.hepsiburada.com

Y6 da benzer fiyatmış galiba yıl olarak daha yeni?

Ben de 2 haftadır aynı şekilde anneme telefon bakıyordum. Eğer bütçeyi biraz daha yukarı çekebilirseniz honor 10 lite iyi bir seçenek. 6,2 inç ama komple ekran olduğu için P9'dan ebat olarak çok da büyük olmayacaktır. Önceki gün kampanya ile 1400'e alınabiliyordu.

  • shotcrete  (10.05.19 22:54:01)
P9 almistim bende, bildiriyorum onermem.

  • baldan kaymak  (11.05.19 01:31:18 ~ 01:31:48)