[]

notebook kapanıp açılıyor ara ara

çok severek kullandığım bilgisayar aniden saçmalamaya başladı. fişe takılı kullanırken kendi kendine kapanıp açılmalar, uykuya alma tekrar uyanma sorunları oldu. adaptörden de sanki ses geliyordu adaptör bozuldu diye düşündüm.

pil pek iyi durumda değil ancak sadece pil takılıyken pilin son noktasına kadar kapanmadan duruyor.

bir kez de sadece pil takılıyken gece yarısı kendi kendine açıldı, kapak bile kapalıylen. windows un sesine uyandım.

not: sorun ısınmayla ilgili değil. fan çalışıyor. soğukken de oluyor.

sizce sorun ne? kısa devre mi var, virüs vs mi?

 
bana daha çok açma kapama tuşunda bir temassızlık ya da kendi kendine basma var gibi geldi, markası modeli ne bilgisayarın?


  • sipsiyah  (10.05.19 21:30:45) 
Açma kapama tuşu+1


  • filipis  (11.05.19 00:42:43) 
grundig markası.


  • adivar  (11.05.19 09:42:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.