23 haziran seçimini İmamoğlu değil de Binali Y. kazanırsa?

1) sizce böyle bir şey mümkün mü? yani binali yıldırım’ın kazanması?
2) ekrem imamoğlu’nun kaybetmesi gezi benzeri bir harekete sebep olur mu?
3) ekrem imamoğlu’nun siyasi hayatı nereye evrilir? ince gibi pasivize mi olur yoksa yükselir mi?

mümkün
olabilir
yükselir
  • elorelia  (10.05.19 18:52:07)
mümkün
olmaz
yükselir
  • KaraSakall  (10.05.19 19:11:35)
Jrr +1

Onumuzde secim yok, ne yapacak kazanamazsa da yukselecek bilemedim.

Artik gezi olmaz, olamaz bence, baris yurusunde 120 kisiyi oldurduler iyi olmus dedi bir kesim, allah korusun bu insanlarin vicdani yok cunku.
  • kassiopeia  (10.05.19 19:23:17)
1. Mümkün
2. Az ihtimal
3. Olası bir erken seçimde cumhurbaşkani adayı olabilir.
  • chavezding  (10.05.19 19:50:35)
1)maalesef bu ihtimalden korkuyorum
2)sanmıyorum, olsa da direk bastırırlar
3)parti içinde yükselir, olursa cb adayı olur
  • gazozailacatmauzmani  (10.05.19 19:52:35)
1. Mümkün. Hatta aksi mümkün değil gibi bir şey. Gereken her türlü pisliği yapacaklar. sonlara doğru eğer anketler istedikleri gibi gelmezse doğu akdeniz'deki gerilimi tırmandırıp israil/güney kıbrıs'la sıcak çatışma çıkarmalarını bekliyorum.

2. Olmaz. Olursa da gezi zamanından çok daha sert karşılık verilip bastırılır. Hele yukarda bahsettiğim senaryo gerçekleşirse zaten ohal mohal ilan edilir, kuş uçurmazlar.

3. Bizim millet kaybedeni sevmez. Sonraki seçime 4 sene var, unutulur gider.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.05.19 20:04:13)
1)muhtemel
2)hicbirsey olmaz, en fazla 2-3 gun kadikoyde tencere tava calarlar
3)muharrem ince nereye evrildiyse oraya evrilir. yakinda secim falan yok. parti icinde yukselebilecegi bir durum da soz konusu degil. kilicdar sagolsun en ufak filiz veren rakibini bicmeyi iyi biliyor.
  • crucio  (10.05.19 20:35:30)
- evet mumkun
- hayir olmaz
- cehepe genel baskani olur
  • Leonardo~Da~Vinci  (10.05.19 20:51:13)
1. şu an kazandı zaten. sol cenap ayrıştırıcı konuşmaya başladı.
2. olmaz. ancak uzun vadede akpyi zora sokacak siyasi oluşumlar başlar.
3. chp genel başkanlığı olmadı farklı parti kurulur sol bölünür. ince ulusalcıydı arkasında duran mv falan yoktu. ekremin ekibi var. muharreme bu kadar destek yoktu.
  • mikahakkinen  (10.05.19 21:11:11)
Mümkün, ben dümdüz bu şekilde devam edeceğini düşünmüyorum, muhtemelen akıllarında bir şeyler var, İmamoğlu tutuklanabilir bile saçma bir bahane sunabilirler, seçim iptal olabilir, her şey mümkün.

hayır olmaz, sanmıyorum.

Parti içinde yükselir, erken seçim olursa aday olur, ama sonu İnce gibi de olabilir, burası Türkiye her şey mümkün.
  • elikası  (10.05.19 21:14:36)
Jrr +1

  • xvyz  (10.05.19 21:25:48)
1. Dusuk ihtimal
2. Dusuk ihtimal
3. Olur da keybederse muhtemelen pasivize olur.
  • kartonpiyer  (11.05.19 12:20:47 ~ 12:21:08)