[]

Selimiye (Marmaris) ve Datça otel tavsiyesi

Selamlar,
Eşim ve 5 yaşında kızımla 3 gün Selimiye , 3 gün Datça , 3 gün Bodrum yapalım diyoruz Temmuz ayında.

Bodrum’u çok iyi biliyoruz ama özellikle Selimiye de ve Datça da otel tavsiye edebilir misiniz ? Ve neler yapılır, ne içilir yenir buralarda???

Teşekkürler ...

 
Selimiye'ye hic gittiniz mi bilmiyorum ama yolu oyle hop diye gidilen bir yol degil, datca da oyle. Cok cok yorucu olabilir 3gune bir yola dusmek, hele de cocukla. Herkese eziyet olabilir, esya topla yola dus, araba kullanan icin ayri zorluk. Oralarda ben olsam bordubet'e coreklenirim 9 gun.


  • kassiopeia  (10.05.19 00:19:03) 
selimiye koy bir kaç otel var zaman geçmez orada bence marmaris merkezde kalmanız daha rahat olur. yada kalabalık istemem diyorsanız sakin turunç bölgesini tavsiye ederim. bodrumdan datçaya feribotla geçmenizi öneririm arabayla eziyet. datça da otelden çok pansiyon butik otel var.


  • mikahakkinen  (10.05.19 08:58:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.