[]

Çok afedersiniz Avenger EG'in içine spoillerle ettiler

neden yahu, neden bu spoiler verme merakı? mümkün değil karşılaşmamak adam allem edip kallem edip bir şekilde veriyor spoileri. izledin, geç köşene otur değil mi? 9gag'a sık sık bakıyorum. güya oranın kitlesi de istemiyor spoiler görmeyi ama bir şekilde hot kategorisine kadar çıkıyor.

neden bu spoiler vermezse ölecek hastalığı? sırf piçlik mi yani?


 
oyuncular bile konuşma yasağı kalktı vs. deyip sette çektikleri kamera arkası spoiler içeren görüntüler atıyorlar.

ben ikinci gün gittim filmin ilk yarım saatinde birisi kapıyı açıp filmin sonunda ölen karakteri söyledi bağırarak gitti. neden böyle bir merak var anlamıyorum da şu an spoiler sayılmaz artık film çıkalı epey oldu.
  • nickimin hakkini veremedim  (09.05.19 21:26:30) 
avengers izlememe rağmen ben de 9gag sayesinde izlemiş kadar oldum. bir şeye sarmalarına uyuz oluyorum orada, sardılar mı bırakmıyorlar. her iki posttan biri avengers. bir taraftan diyorum ne mutlu adamlara, en büyük olayları bu.

bence senin dediğin gibi piçlik ama "bakın ben sizden önce gördüm" hava atması tarzı bir piçlik. instagram havasında böyle, bir garip.
  • windows95  (09.05.19 21:35:04) 
Merak neden bilmiyorum ama çok sinirleniyorum bunu yapanlara. Yalnız 9gag'te don't spoil end game diyerek neredeyse 1 hafta falan spoiler içeren postları hot'a çıkarmadılar, 1 hafta sürmediyse bile en az 5 gün kesin yoktu.


  • malwethiel  (09.05.19 22:17:46) 
Öküz olmak, cool olmak ile karıştı iyice. Halıya sıçıp evin içinde sosyal deney yaptım aileye diyebilirler dayak korkuları olmasa. Aptallık bedava ve çok popüler. Benim salonumda biri böyle spoiler verse sağlam kavga çıkartırdım. 80 tl vermis iki hafta beklemisim. Sevdiğim bir insanla twitter da trolluk yaptığı için ilişkimi kestim zamanında. Burada da bakma herkes karizma ama herkesin troll hesabı da var. Aklından geçeni söyleyemeyecek kadsr ezik insanlarla yaşıyoruz evde iste okulda. Çomara veya trolle maruz kalmadan yasamak çok zor. O yüzden tepkimizi verelim pısırık olmayalım. Gece yatınca lafı söyle soksaydim keske diye düşünmeyelim.


  • hasmetizm 2046  (10.05.19 12:51:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.