[]

Turktelekom taahhütlü internet iptal edilemez mi?

bağlatalı 3 gün olmuş 12+12 ay taahhütlü interneti ceza parası ödemeden iptal ettirmek mümkün müdür?
yani yeni olduğu için ilk 30 gün 15 gün içinde bir geri dönüş olabilir mi? Bu durumlarda bilgili birisinin yardımıma ihtiyacımız var. 
Imzaladiginiz sözleşmede yazar bu.

Müşteri temsilcisini aramayı deneyin bir de
  • kablelvuku  (09.05.19 19:34:44) 
14 gun sureniz var, ilcenizdeki tuketici heyetine gidin, form doldurup gondericeksiniz.


  • müptezel dostoyevski  (09.05.19 20:08:00) 
Cayma hakkı olmasa dahi sadece kullandığınız indirimleri (1 aylık) ödeyerek sözleşmeyi iptal edebilirsiniz.


  • elorelia  (09.05.19 21:02:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.