İstanbul'dan şehirlerarası nakliyat

Malatya'ya 3+1 ev taşınacak. Var mı tavsiye edeceğiniz bir firma?

Bu sektörde çalışan 4 çeşit firma var.
1. Kurumsal firmalar. Tabletini alıp çıkıyorsun evden. Kalanını onlar halledip dünyanın parasını alıyorlar.
2. 3-5 çalışanı 2 kamyonu olan çalışanlardan biri maramgoz, biri elektrikçilikten anlayan küçük temiz firmalar.
3. Malatyadan İstanbula kuru yük getirip, dönerken senin ev eşyanı götüren, elemanları amele pazarından toplayan kamyoncu Muhittin Abi. (Bunlara iş verirsen bir miktar mobilyan kırılıyor, dökülüyor, ömründen birkaç yıl gidiyor, sinir sistemin bozuluyor falan)
4. Üçüncü maddeyi sana ikinci madde olarak yutturan, eşyalarını güzel bir kamyonla alıp, uygun bir yerde Mıhittin Abinin kamyonuna aktarıp komisyonunu alıp aradan çekilen ve gittiğin yerde seni Muhittin Abiyle yüzyüze bırakan şerefsizler.

Onlarca kez ev taşıtmış biri olarak sana ikinci maddedeki gibi çalışan şu firmayı önerebilirim. Çok para istediler ama son kuruşuna kadar hak ettiler. Helal olsun demiştim.

canakkalelilerevdenevenakliyat.com
  • Mirket  (09.05.19 13:42:07)