[]

Şu kan degerlerini yorumlayabilecek biri var mıdır?

Merhaba arkadaşlar

Raporu komple goruntuleyemediğim için sadece dusuk ve yuksek olan kisimlarin ekran görüntülerini alabildim. Anlayan ve yorumlayabilecek olan biri varsa çok mutlu olacağım.
Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

 
Geçmiş olsun.
Demir eksikliğiniz var. Depolarınız boşalmış, kan hücreleriniz Demir bulamadığı için de boyutlarında değişikliğe gitmiş. Biraz küçülmüşler. Unutkanlık, çabuk üşüme, çabuk yorulma yaşayabilirsiniz.
Doktorunuza tekrar gidin ve tedavinizi alın.
  • aylakadam  (09.05.19 12:07:16) 
Biraz kansızlık, demir eksikliğiniz var. Çok ciddi bir şey yok gibi.


  • helena  (09.05.19 13:54:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.