Bulaşık Makinesi Alıcam

anama bulaşık makinesi almayı düşünüyorum. Ama hangi özelliklere dikkat etmem gerekir bilmiyorum. Maxiumum bütçem 2.500 eger azgeçilmez bi özelliği varsa 200 lira daha üztüne koyarım.

hiçbir özelliğine dikkat etmen gerekmiyor. Arçelik-beko grubunun en ucuz makinasını al geç.

yıllarca 6 programlı makinanın 2 programını kullandık (uzun-kısa) gerisi hikaye. paran cebinde kalsın.
  • babilbaligi  (09.05.19 11:10:16)
Uzun araştırmalar sonucu Bosch sms44di00t aldık.
Kata çıkaran bir kargo firması olmasına dikkat et, bazıları apartman kapısında bırakıyor.

  • cakabo  (09.05.19 11:11:38)
alacağın modelin yorumlarına bak, teknik servis açısından, arıza açısından vs. eks bir özellik aramana gerek yok, en temel model örnek veriyorum 3 programlı model bile iş görür. zaten sürekli aynı programda yıkıyorlar. yıllardır. aynı programda yıkıyor annemde, eşimde, kardeşimde, gördüğüm herkes. 5 progamlı makinesi olan da aynı sadece tek program kullanıyor, 3 program makinesi olan da...

  • draconas  (09.05.19 11:27:30)
Hepsiburada dan vestfrost aldım memnunum 1050 tl 5 program. Vestel boykotu varsa bilmiyorum. 3 yıl garantili. 8 program filan gerek yok sanırım.

  • Topalordek  (09.05.19 11:58:53)
bende siemens'in üç programlı basic makinesi var. 6-7 yıldır kullanıyorum alet tık demedi. kaliteli ve servisi iyi bir markanın düşük modelini seçebilirsin.

  • sir gawain  (09.05.19 12:22:34)
5 aydır şunu kullanıyorum www.n11.com
çok memnunum
tek eksisi bir tık daha sessiz çalışabilir ama ya gece ya da dışarı çıkarken çalıştırıyorum, sorun kalmıyor
pırıl pırıl yıkıyor
  • superb  (09.05.19 12:38:51)
kurulamalı al

  • kingcyrax  (09.05.19 14:19:28)
kazanı plastik olmasın. koku yapıyor.

  • inheritance  (09.05.19 20:20:51)
arçelik alma da ne alırsan al!son makina arıza çıkardı her yıl istinasız 100-300.en son 800 deyince servis tamir ücretine,vestel aldım.şimdilik bir sorun yok.buzdolabı yada çamaşır makinası arçelik olabilir ama bulaşık asla!

  • natallica  (09.05.19 20:26:05)
arcelik en temel baslangic seviye neyse o, en fazla enerji harcamasi dusuk alabiirsin, 14 yildir tik etmedi.

  • mavicorap  (09.05.19 20:49:29)